Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

2019 BUDE VÁŠ ROK!

 

Nevěříte? Že každý rok čtete to samé, ale přitom pořád vše při starém? Pak v něčem bude asi zakopaný pes. Přemýšlela jste někdy už nad tím, co jste pro sebe tenhle rok udělala nebo jestli

SE CHCETE MÍT DOOPRAVDY LÍP?

Jestli je vaše odpověď ANO, pak poslední dny roku 2018 jsou jen na vás. Určitě se za posledních dvanáct měsíců stalo spoustu krásných věcí a zažila jste nespočet příjemných chvil. Bezpochyby si zasloužíte ocenění v mnoha směrech, protože jste skvělá máma, báječná žena a tvrdě pracujete. Ale… dost možná jste taky něco pokazila, anebo nedotáhla do konce. Nezoufejte, máte ještě šanci uzavřít tento rok tak, aby ten příští byl o mnoho lepší nebo rokem vašich snů!

10 MINUT, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT

„Neúspěšné úspěchy“. Určitě je vám nad nebe jasné, že těžké lekce byste neměla už opakovat. Dobrá zpráva je, že některé emocionální vzorce jsou právě teď připraveny k definitivnímu odchodu. Ať se vám to zdá nebo ne, během posledních 12 měsíců jste prošly obrovským vývojem a načerpaly jste spoustu zkušeností. Je to kus vašeho života a studnice moudrosti, kterou objevíte pomocí jednoduchého cvičení, které vám zabere jen 10 minut.

 

pokračování ZDE