Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

ENERGY MANAGEMENT

 

Jste neustále v jednom kole a pociťujete stres, únavu nebo celkové vyčerpání? Nestíháte, jedete nadoraz a potřebujete dobít baterky? Přemýšlíte, jak nejlépe skloubit pracovní vytížení s rodinou? Každý z nás potřebuje spoustu energie, abychom mohli jet každý den na plné obrátky. Společně pojmenujeme zdroje vaší energie i energetické upíry. Naučíte se jak správně řídit energii, a tím zlepšíte kvalitu vašeho života

PROVEDU VÁS PROGRAMEM:

  • vysvětlíme si princip řízení času a energie
  • projdeme čtyři základní oblasti energetických potřeb
  • eliminujete žrouty času a energetické upíry
  • zjistíte, jak nejlépe můžete řídit svou energii
  • naučíte se vhodné formy relaxace
  • sestavíte si pro sebe nejvhodnější životní styl 

 

Cílem tohoto programu je naučit se obnovovat své energetické zdroje, být fit a v dobré náladě. Udržovat harmonické vztahy doma i v práci. Propojit aktivní trávení času s pasívním odpočinekem. Naučit se vypínat a zbavovat se negativních myšlenek. Zejména najít  a udržovat správný poměr pracovně-životní rovnováhy, a tím předcházet syndromu vyhoření a dalším civilizačním nemocem. 

DNES JE ÚSPĚŠNÝ TEN, KDO UMÍ ŘÍDIT SVOU ENERGII.

ŘEKLI O PROGRAMU: 

  1. Po půl roční spolupráci s Luckou nabral můj život úplně jiné obrátky. Jsem a řeším věci v klidu, je méně problémů s výrobou, celkově ve firmě vládne pohodová atmosféra a odpoledne a víkendy trávím konečně s rodinou. Lucka má obrovský rozsah, díky kterému jsem se naučil spoustu věcí, kterými bych formou „pokus-omyl“ strávil několikanásobně více času.
  2. Díky pozitivní energii Lucky jsem se dokázal uvolnit a říci více než jinému. Díky tomu se mi nastartovaly jiné myšlenky a uvědomil jsem si, jak lidi ve firmě vést jinak a popsal jsem si svou roli v týmu. Lucka mě svými otázkami přiměla věci jasně popsat, a našel jsem synergii osobně-pracovního celku „značka ideál“.

 

METODY:

Odemykání lidského potenciálu Jan Mühlfeit, Kolbův cyklus učení, mentoring, koučování dle modelu Johna Witmora

 

PRO KOHO:

pro všechny pracující, zejména pro manažery a podnikatele

 

DÉLKA SPOLUPRÁCE:

6 sezení

 

DÉLKA KONZULTACE:

90 minut


MÍSTO:

u vás ve firmě nebo tam, kde je klid a příjemná atmosféra

 

Program obsahuje řadu praktických cvičení a tipů pro šťastný život ve zdraví a v pohodě. Jako všechny moje programy je přizpůsoben na míru přímo vám. Samozřejmostí u mne je mlčenlivost. Hledáme metody, které vyhovují a fungují právě vám. Zaklád mé práce tvoří příjemná atmosféa a výsledný přínos pro klienta. Začínáme vstupním sezení, tím se můžeme poznat a vyzkoušet si vzájemnou spolupráci. Pro více informací a cenovou nabídku prosím využijte poptávkový formulář. Děkuji a těším se na vás.

 

poptávka