Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

KONZULTACE PRO ŽENY

vás navedou zpátky k sobě. Zjistíte, jak pracovat sami se sebou, abyste našli odpovědi na vaše otázky, plnili si své sny a byli opravdu spokojení.

CO OD VÁS SLYŠÍM:

 • Málo si užívám život, chci být spokojenější
 • Neumím komunikovat a prosadit se, chci si zvýšit sebevědomí a víc si věřit
 • Myslím dost negativně a pořád se něčeho bojím, chci zažívat pocity vnitřního klidu a rovnováhy
 • Uvízla jsem v kolotoči mezi prací, dětmi a domácími povinnostmi, chci mít čas pro sebe a v životě něco, co by mi dělalo radost
 • Chci na sobě pracovat, ale nevím, kde začít
 • V životě se mi přihodilo spoustu věcí, chci poznat svůj smysl života a být úžitečná
 • Chci vědět v čem jsem dobrá a dělat práci, která mě bude bavit a naplňovat

I já jsem tohle všechno dobře znala. Z dětství a ze školy jsem si odnesla špatná myšlenková schémata, a tak jsem zažívala nepříjemné okamžiky a pocity nelásky a nejistoty stále dokola. Pořád jsem se za něčím hnala a pracovala od nevidím do nevidím. I přes mou snahu mít v práci nejlepší výsledky a vypadat in, jsem si nepřipadala krásná a nebyla sama se sebou spokojená. Byla jsem byla často unavená, nemocná a uvědomovala jsem si, že chci žít jinak.

JAK ALE ZAČÍT A KONEČNĚ ZMĚNIT ŽIVOT K OBRAZU SVÉMU?

Nezáleží na tom, jaké máte postavení, plat ani auto. Všichni si zasloužíme a můžeme být zdraví, šťastní a milovaní. Nedejte na vnitřního kritika, který se vám snaží namluvit, že na tom nejste zase tak špatně, žádnou pomoc nepotřebujete a vše se nakonec vyřeší samo… Spousta klientů před vámi na tom byli stejně! Dnes říkají: „Hoďte předsudky za hlavu a jděte do toho!“ Dozvíte se cenné zkušenosti, které můžou fungovat i vám a naučíte ověřené postupy, jak pracovat sami se sebou. Věřte mi, bude se vám to líbit a budete mít výsledky.

KDYŽ JSEM TO DOKÁZALA JÁ A MÍ KLIENTI, DOKÁŽETE TO TAKY

CO ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI?

Libka Safr, módní návrhářka a moderátorka:           

Lucii jsem potkala vlastně náhodou a hned mne zaujala její energie a jasná definice její práce - specialistka na šťastný život. Využila jsem její služby pro motivaci pro další práci a hned při prvním rozhovoru jsem věděla, že ona mi pomůže. Přesně pochopila o co jde a hlavně hned dala efektivní rady, které mohu hned aplikovat v praxi. Vřele doporučuji...." 

Pavla:

Lucku znám velice dlouho a poslední setkání s ní bylo pro mě opravdu velkým zážitkem a příjemným překvapením. Proměnila se v krásnou a sebevědomou ženu. Lucka ví přesně co chce a jde si zatím. Je plná energie a nadšení, a přitom je z ní cítit obrovský klid a harmonie. Během krátkého pobytu u nás, mě dokázala inspirovat a nadchnout, a v případě řešení osobních problémů se díky důvtipným otázkám dostat velice rychle k jádru věci. Baví mě se posouvat dál ve svém životě a Lucka tomu dokáže dodat opravdový šmrnc.

FORMA POKUS-OMYL VÁS MŮŽE STÁT OPRAVDU HODNĚ ČASU A ENERGIE

Možná už čtete různé příspěvky a semináře. Dozajista taky probíráte své záležitosti horem-dolem s mamkou, manželem nebo kamarádkami... Ale pořád máte pocit, že stojíte na místě a nevíte, jak situaci  sami vyřešit? Mám pro vás dobrou zprávu:

NEJSTE NA TO SAMI:

 • Dejte mi o sobě vědět, nejlépe emailem nebo přes formulář. Napište mi pár informací o sobě a o tom, co řešíte.
 • Čekejte. Ozvu se vám. Během krátkého telefonátu si ujasníme cenu a jak vám můžu pomoci. Pak společně najdeme místo v našich kalendářích.
 • Jdeme na to! Konzultace můžou proběhnout osobně nebo online. Každopádně se zaměříme na to, abychom společný čas využily na maximum a odcházela jste s dobrým pocitem a jasným plánem, co dál.

PŘI PRÁCI POUŽÍVÁM OVĚŘENÉ METODY Z PSYCHOLOGIE A DODRŽUJI MLČENLIVOST

Proč si pro konzultaci vybrat zrovna mě?

 • Mám zkušenosti, nadhled a pozitivní výsledky: i když se mi můj život sesypal jako domeček z karet, dokázala jsem znovu postavit na vlastní nohy
 • Mám odpovídající vzdělání pro práci s vámi a neustále na sobě pracuju
 • Jsem empatická: umím se vcítit do vaší situace, pochopit a podpořit vás
 • Mám dar strategického myšlení, to pro vás znamená, že vidím zásadní strukturu, jádro pudla a alternativní řešení. Pomůžu vám převést teorii do praxe a vybrat nejlepší cestu
 • Mám ráda klid, lidi a pohodu. Jsem pozitivně naladěná a moc ráda si povídám, proto se se mnou budete cítit jako na kávě s kamarádkou

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 1. Představení, nejdříve prohodíme pár milých slov na uvítanou a jedna druhé se představíme
 2. Očekávání, vyladíme si vzájemná očekávání a to, s čím chcete odejít
 3. Povídání, během 90 minut projdeme vaše téma křížem krážem
 4. Plán, řekneme si, na čem budete do příště pracovat
 5. Rozloučení a domluvíme si termín dalšího setkání

CHCETE PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ?

Nevím, jak vy, ale já se mám ráda a chci pro sebe to nejlepší. Pročítám si informace, doporučení a vždycky zvažuju, co se pro mě hodí, kolik mě to bude stát a jak nakoupit co nejvýhodněji. To samé chci i já pro vás, tak nechávám na vás, který z balíčků je pro vás ta správná volba:

 1. OCHUTNÁVKA: 1800 Kč/1 sezení, na zkoušku nebo nezávazně
 2. ZLATÝ STŘED: 1500 Kč/1 sezení při objednání 3 sezení na čtvrt roku
 3. CESTA: 1200 Kč/1 sezení při objenání 6 sezení na půl roku

Je vše jasné? Prima, už vám zbývá jen vyplnit formulář…

objednat sezení