Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

JAK ZVLÁDNOUT KRIZI

 

Jsem v Římě a příjemný chlapík při západu slunce vytváří obří bublinový závoj. Návrat do dětství – snažím se zachytit bubliny a prostupuje mě vlna štěstí. V tom přichází „flashback“ a já si cestou do hotelu uvědomuju, že před 4 lety by se mi o tom všem mohlo jen zdát. Byla jsem byla na dně, fyzickém i emocionálním.

ŽÁDNÉ RADOVÁNKY,

žádné procházky po parku, natož v cizí zemi, jen čiré nic. Spíše holé zoufalství. Nevěděla jsem, co se svým životem dál. Vyhlídky děsivé: celý život v posteli, nemohoucí, bez partnera, bez práce, bez lásky. Cítila jsem absolutní bezmoc.

Měla jsem bolesti 24/7, které zmírňovaly jen na 4 hodiny nejsilnější analgetika, ze kterých mě bolel žaludek a padaly vlasy. Práci – rozuměj postarat se o sebe a odvést syna do školky – jsem si plánovala na týden dopředu. Zvládla jsem maximálně 1 činnost denně, vyklidit myčku nebo vyprat.

ŽÁDNÉ VYHLÍDKY NA ZLEPŠENÍ

Manžel odešel za mladší a já byla bez práce. Vydržela jsem sedět nebo stát maximálně 5 minut. Většinou, když jsem ušla pár kroků, noha se mi zablokovala a zůstala mi vzadu. Nejhorší byla domácí samota, která byla smrtonosná. Zírala jsem do stropu a říkala si, kvůli synovi, do 60 to vydržíš!

 

článek dočteš TADY