Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

Kurz SAMA SEBOU. Litomyšl

Udělejte si čas jen sama na sebe. Objevte své pravé já a spojte se svou vnitřní moudrostí. Zjistěte, jak se mít víc ráda a pečovat o sebe. Znásobte svou vnitřní sílu a vybudujte si zdravé sebevědomí. Zažijte pocit vnitřního klidu a pohody. Najděte způsob, jak DOSÁHNETE VŠEHO, PO ČEM TOUŽÍTE. Pojďte s námi, s láskou a radostí, být SAMA SEBOU.

Cena: 1 800 Kč/8 lekcí
Kde: Centrum Spontanea, Smetanovo náměstí 77, Litomyšl, https://cs-cz.facebook.com/centrumspontanea/
Termíny: vybrané čtvrtky od 18:00h, od 4. 10. do 24. 1. 2019 
Délka: 90 minut
Počet míst: 10 - 12 

objednat kurz

SMYSLEM KURZU

je především objevit svou jedinečnostmít se víc ráda, být sama se sebou spokojená a žít život svých snů bez omezení. Dnešní doba nenahrává tomu, abychom se měly rády takové, jaké jsme, znovu se napojily na své vnitřní vedení a s důvěrou a lehkostí kráčely po své vlastní cestě. Naopak jsme každý den bombardovány fotkami "dokonalých" krásek a příběhy super žen a jejich pohádkových životů. A kde jsme my, obyčejné ženy? I my všechny chceme být krásné, zdravé, úspěšné a především milované

MŮJ PŘÍBĚH

je názornou ukázkou, že můžete zcela změnit sebe, plnit si své sny a být opravdu spokojená. Z výkonné, vystresované a nepříjemné paní v pozitivní bytost, která má konečně ráda sama sebe i s negativními stránkami a líbí se sama sobě. Během své proměny jsem objevila moje nové já, svoje přednosti a smysl života, který spočívá v pomoci druhým. Ráda se učím novém věci a ráda vám předám vše, co umím. Více o mě tady.

OBSAH  KURZU

 • napojení na své pravé já
 • budování zdravého sebevědomí
 • přirozeně krásná - jak se sama sobě více líbit
 • základní principy sebepéče - jak pečovat o sebe fyzicky a duševně
 • mentální léčení - zdravá bez léků
 • práce s časem a energií - stihnu, co potřebuji a jsem plná elánu a energie
 • pozitivní nastavení mysli - plním si své sny 
 • naslouchání s plnou pozorností a umění komunikace
 • uvolnění těla - automasáž
 • uvolnění mysli formou meditace

Společně se dotkneme témat jako je láska, soucit, přijímání a odpuštění, uvolnění, jemnost, cítění, intuice, moudrost, zpomalení, klid, mírumilovnost, podpora a spolupráce.  Během kurzu budeme postupně dostávat do rovnováhy naši mysl, a tím i naše tělo

CÍLEM KURZU

je cítit se sama se sebou dobře a ve svém těle dobře. Věřit si a umět se "prodat". Jít si za svým a dosáhnout všeho, po čemž toužíte.   

KURZ JE URČEN

pouze ženám, zato všech rozměrů, postavení i věku:)) Nejedná o separaci mužů, naopak je potřeba chvíli pracovat jen v ženském poli a pak vnímat příjemnou změnu okolí. Dále všem ženámse kterými jakýmkoliv způsobem rezonuje můj článek, a které cítí, že potřebují ve svém vnitřním či vnějším životě změnu. Také ženám, které se ve svém životě hledají, anebo chtějí na sobě pracovat.

BUDETE POTŘEBOVAT

čistý blok A4, propisku, pastelky nebo fixy, fotky, svou fotku, ženský časopis, nůžky, lepidlo, chuť tvořit a dobrou náladu:)) Během kurzu budete dostávat lehké úkoly, které nebudou časově náročné, ale od vás bude vyžadována určitá disciplína, která pramenní z motivace změnit stávající nevyhovující stav, protože opravdová změna přichází pouze zevnitř každé z nás.

 

BUDEME SE SCHÁZET

v příjemném zázemí Centra Spontanea v Litomyšli.

Termíny a cena kurzu

 • čtvrtky: 4. 10., 18. 10., 8. 11., 15. 11., 29. 11., 13. 12. 2018, 10. 1., 24. 1. 2019 od 18:00 - 19:30 h
 • v termínu od 4. 10. - 24. 1. 2019​
 • cena 1 800 Kč/8 lekcí
objednat kurz

 

Na kurzu se budeme intenzivně věnovat porozumění a rozvoji ženských kvalit a principů. Využijeme sílu ženského sdílení a schopnosti předávat si navzájem zkušenosti v bezpečném a uzavřeném kruhu. Budeme si hodně povídat - propojíme teorii s našimi životy, budeme spolu kreslit, odpočívat a třeba i tančit:) Moc se na vás těším, vaše Lucka.