Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

MASTER CLASS PRO PODNIKATELKY

 

Chcete být ve svém businessu jedinečná a letos opravdu zasáhnout cíl? Jste odhodlaná na sobě a svém businessu pracovat a učit  se? Hledáte podporu, sdílení a inspiraci u podobně naladěných žen? Pod vedením Lucky se každý kvartál podíváte na vaše podnikání z ptačí perspektivy a necháte se během roku dovést do cíle.

MASTER CLASS = VÁŠ CÍL NA DOSAH

 • Naučíte se pracovat sama se sebou a být autentická
 • Budete efektivní a mít výsledky 
 • Eliminujete stres a vyřešíte problémy
 • Najdete čas na sebe, odpočinek a balanc mezi prací a osobním životem
 • Sejdete se s podobně naladěnými ženami a získáte podporu, motivaci a osvojíte si nové věci

Smyslem Master Class je příjemné setkání s jinými podnikavými ženami, které se chtějí posouvat vpřed a být úspěšné. Umět si správně nastavit cíle a srovnat si priority. Nasát novinky a tipy, které řádně procvičíme, abyste je uměly přetavit přímo do vaší praxe. Seberealizovat se "levou-zadní" a zvládat výzvy. V bezpečném prostředí sdílet své úspěchy a učit se jedna od druhé. Také si udělat "voraz" a přijít na svěží nápady.

CHCETE BÝT VE VLEKU UDÁLOSTÍ, ANEBO UDĚLAT KONKRÉTNÍ KROKY K VAŠEMU CÍLI?

Možná, že si říkáte, že máte dost práce a rozvoj nepotřebujete. Možná potřebujete neodkladně řešit věci, se kterými stejně rozvoj nic neudělá... Dejte sobě šanci. Přijďte na Master Class a uvidíte, že každá z nás má různé přístupy a hlavně také výstupy! Jsem si jistá, že se specializovaným přístupem a zkušenostmi ostatních se opravdu posunete vpřed. 

CO VÁŠ ČEKÁ?

 • Kolečko rozehřátí a seznámení
 • Ohlédnutí za uplynulým čtvrtletím – sdílení úspěchů s ostatními může přinést úspěch i vám
 • Edukace - vybírám pro vás 1 účinnou a funkční metodu z praxe, která vám přinese přinese velký pokrok
 • Přestávka
 • Brainstorming – jaké máte možnosti, co by mohlo fungovat, co můžete dělat dál, aby vše šlo hladce podle plánu
 • Váš plán na příští kvartál
 • Otázky a závěrečná diskuze

S MASTER CLASS MÁTE MOŽNOST POUSOUVAT SE DÁL A BÝT ÚSPĚŠNÁ.

Lucka pracovala od 19 let v rodinné firmě a bývalému manželovi pomohla vybudovat prosperující firmu. Díky nemoci a speciálním výcvikům se naučila pracovat sama se sebou a od té doby pomáhá zejména ženám na jejich osobní a pracovní cestě. Využijte téměř 20 let zkušeností a pojďte se nechat dovést do cíle.

 

CO ŘÍKAJÍ PODNIKAVÉ ŽENY NA MASTER CLASS?

 1. "Workshop se mi moc líbil, hlavně samostatná práce. Otázky a Paretovo pravidlo byly super. Už vím, s čím zítra začnu!" Kristýna
 2. "Workshop se mi líbil, nejvíc asi konkrétní tipy na to, jak dál pokračovat. Budu se snažit držet pravidla, že každý den udělám jeden krok k cíli."  Bára
 3. "Dnes si opět odnáším nové informace a sepsané kroky na další měsíc. Nejpřísnonější mi přišlo pozastavit se nad tím, co nosím v hlavě, protože normálně na to není čas. Super bylo načerpat zkušenosti jiných. Těším se, že příště přijdu zas." Lucka
 4. "Bylo to super. Forma, diskuze, téma. A co si odnáším? Rekapitulace myšlenek a další posun za cestě za svými cíli." Iva
 5. "Moc příjemná a volná diskuze. Líbilo se mi, že nešlo pouze o předávání pevně naplánovaného programu. Mám nové cíle a plány. Obohatily mě různé názory. Díky, Soňa."

 

DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ? NO JASNĚ!

Na inspirativní, plodné dopoledne se můžete těšit v září v prostorách pardubického podnikatelského inkubátoru PPINK. Do diřářů si poznamenejte čas začátku 9:00 a konec akorát před obědem 12:00 hodin. Počet míst ve skupině je limitován. Maximální počet ve skupině je 15 žen. Proto neotálejte a přihlaste se hned teď!

 

závazně přihlásit

"Společně k vysněnému cíli." Těším se na vás, Lucka.