Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

START A ROZVOJ PODNIKÁNÍ

 

Řešíte navýšení prodeje, zlepšení poskytovaných služeb nebo odlišení se od konkurence? Potřebujete zaplnit výrobní kapacitu nebo udělat business restart? Chcete dát svým obchodníků něco navíc - individuální péči a možnost rozvíjet se, aby se odreagovali a přinášeli nová řešení a plnili obchodní plán s větší lehkostí a radostí?

Tento speciální program vám pomůže rozvíjet se a posouvat několikanásobně rychleji. Díky tomuto programu na míru získáte možnost čerpat zkušenosti ze světa obchodu a dosáhnout svůj cíl bez zbytečně drahých chyb způsobených metodou pokus - omyl, pomoc při řešení a realiazaci obchodních záležitostí. Program je zaměřený na rozvoj obchodu, lidského potenciálu a work-life balance.  

Představte si, že váš OBCHOD:

 • je plný nadšení, kreativy a radosti
 • daří se vám odlišit se a držet krok před konkurencí
 • jste sebevědomí, přesvědčiví a plníte si své cíle

Každá změna začíná u sebe. Porozumět sám sobě je klíčem k tomu, abyste sebevědomě, přesvědčivě a s lehkostí řídili svůj obchod. Vědět "kdo jsem" vám umožňuje s radostí dělat práci, která vás naplňuje, být autentický a zároveň sebejistý ve své profesi, mít tah na branku a se zápalem přicházet s novými řešeními, která budou přínosná pro obě strany.

TEN, KDO ŘÍDÍ VÁŠ OBCHOD, JSTE VY.

Během programu a společných jednání u klienta se naučíte:

 • vnímat sebe, své okolí, využívat sebereflexi a zpětné vazby pro rozvoj svých silných stránek a obchodu
 • Pracovat na své dobré pověsti obchodníka, která je stěžejní pro udržení a rozvoj obchodu
 • Dívat se na svět jinou optikou a přemýšlet kreativně, což vám umožní nacházet nová řešení
 • Komunikovat s větší efektivitou a lehkostí
 • Přijímat a vytvářet výzvy, být akční a plnit si své cíle
 • Hospodařit se svou energií a vybalancovat svůj pracovně-osobní život

 

Řekli o programu: 

 1. Strašně moc mě překvapilo, jak do hloubky a rozsahu zná Lucka problém nastartování businessu. Už po prvním sezení jsem uměl pojmenovat spoustů problémů, které jsem si neuvědomoval. Lucka má obrovskou energii, kterou umí nasměrovat vašim směrem a pomůže v definování cílů a směru ve vašem businessu
 2. Lucka je perfektní ženská, se kterou můžete naprosto bez ostychu řešit klíčové věci ve vašem byznysu. Můžete svůj byznys řešit s mámou, kámoškou nebo svým chlapem, ale nikdy vám to nedá to, co pro svůj posun potřebujete - nadhled a odpovědi.
 3. Lucii jsem potkala vlastně náhodou a hned mne zaujala její energie. Využila jsem její služby pro motivaci pro další práci a hned při prvním rozhovoru jsem věděla, že ona mi pomůže. Přesně pochopila o co jde a hlavně hned dala efektivní rady, které mohu hned aplikovat v praxi. Vřele doporučuji.

Pokud vás program zaujal a rádi byste zažili „Mentoring obchodu“ na vlastní kůži, stačí vyplnit poptávkový formulář nebo poslat email na info@lucierybkova.cz a domluvíme si termín schůzky.  Během ukázky se dozvíte více o tom, jak pracuji a jak metoda funguje. Těším se na vás. 

 

poptávka