Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

TALENT MANAGEMENT

 

Chcete objevit váš jedinečný talent a naučit se, jak používat vaše silné stránky? Jsou manažerské a obchodní dovednosti to, v čem se potřebujete zlepšit nejvíce? Toužíte najít hlas svého srdce a způsob, jak být zapálení do práce a užívat si proces? Každý z nás jsme jedinečný a může být mistrem v tom, co děláme. Pojďte společně odemknout váš potenciál a prožívat radost z vašeho poslání. 

BĚHEM PROGRAMU:

  • objevíte svoji osobní vyjimečnost 
  • oddělíte zrno od plev a postavíte úspěch na silných stránkách
  • najdete svoji srdcovku, a tím i nadšení do práce
  • zjistíte prostor pro zlepšení a stanovíte si svůj plán rozvoje 
  • především se naučíte se pozorování, sebereflexi a pracovat sami se sebou

 

Cílem tohoto programu je objevit své pravé já a způsoby jeho uplatnění v osobním a pracovním životě. To je klíč k úspěchu a šťěstí. Vědět "kdo jsem" vám umožňuje s chutí tvořit a dělat práci, která vás opravdu baví. S nadhledem řešit situace a s jitotou dělat správná rozhodnutí, která povedou k většímu naplnění ve všech oblastech vašeho života. Během programu se naučíte využívat svůj potenciál naplno a mít výborné výsledky a optimální pracovní výkon.

I VY MŮŽETE BÝT MISTREM V TOM, CO DĚLÁTE.

Řekli o programu: 

  1. Po půl roční spolupráci s Luckou nabral můj život úplně jiné obrátky. Jsem a řeším věci v klidu, je méně problémů s výrobou, celkově ve firmě vládne pohodová atmosféra a odpoledne a víkendy trávím čas s rodinou. Lucka má obrovský rozsah, díky kterému jsem se naučil spoustu věcí, kterými bych formou „pokus-omyl“ strávil několikanásobně více času.
  2. Nikdy mě nebavilo „obrážet“ povinná firemní školení. Nulový výstup pro firmy i pro lidi. Díky spolupráci s Luckou jsem dostal možnost naučit se postupně to, co opravdu potřebuji, co mě baví a zajímá. Díky tomu jsem se konečně dokázal posunout dál.
  3. Díky pozitivní energii Lucky jsem se dokázal uvolnit a říci více než jinému. Díky tomu se mi nastartovaly jiné myšlenky a uvědomil jsem si, jak lidi ve firmě vést jinak a popsal jsem si svou roli v týmu. Lucka mě svými otázkami přiměla věci jasně popsat, a našel jsem synergii osobně-pracovního celku „značka ideál“.

 

METODIKA PROGRAMU:

Odemykání lidského potenciálu Jan Mühlfeit, Kolbův cyklus učení, koučování John Witmore model, mentoring

 

PRO KOHO:

pro manažery, podnikatele a obchodníky

 

DÉLKA SPOLUPRÁCE:

4-6 sezení, dle dohody

 

DÉLKA PROGRAMU:

90 minut


MÍSTO:

u vás ve firmě, a/nebo v "terénu"

 

Program je veden s ohledem na vaše možnosti a potřeby. Pracujeme v interním a externím firemním prostředí s důrazem na sebereflexi a zlepšení požadovaných dovedností. Zaručuji mlčenlivost sdělených informací. Zakládám si na příjemné atmosféře a výsledném přínosu pro klienta. S klienty začínám vstupním sezení, kdy se můžeme vzájemně poznat a vyzkoušet si vzájemnou spolupráci. Pro více informací a cenovou nabídku prosím využijte poptávkový formulář. Děkuji a těším se na vás.

 

poptávka