Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

ÚVOD DO KOUČOVÁNÍ

 

Koučování je kouzelný nástroj a "must-have" dovednost současnosti. Využijte plodného dopoledne a rozviňte svůj potenciál. Naučíte se, jak využít sílu koučování v práci pro řízení sebe sama a svých projektů. Koučinkový přístup je skvělý nástroj pro tmelení kolektivu a týmovou práci. Pomůže vám zlepšit komunikaci, delegování i time management. O stresu a prevenci vyhoření nemluvě. Zkrátka, budete více efektivní a dosahovat svých cílů snadněji!

DOZVÍTE SE:

  1. Co je koučování
  2. Jak používat metodu GROW na své, konkrétní pracovní záležitosti
  3. Jak prakticky využít koučink v praxi 

PRO KOHO:

Workshop je určen pro manažery, podnikatele, sales a HR. Také pro všechny, kteří potřebují zlepšit výsledky a tah na branku.

NENÍ TO JEN TEORIE NEBO MOC OBECNÉ?

Ne, nejdříve si vysvětlíme, co je koučování, mnoho lidí si plete s mentoringem či poradenstvím. Budeme pracovat se základním modelem v koučování GROW. Všichni účastníci si z vlastní praxe vyberou 1 případ, na kterém si metodu vyzkouší. Závěrem se ponesou dotazy, jak koučování nejlépe využít ve své profesi.

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI, KTEŘÍ PŘIČICHLI KE KOUČOVÁNÍ:

  1. Díky pozitivní energii Lucky jsem se dokázal uvolnit a říci více než jinému. Díky tomu se mi nastartovaly jiné myšlenky a uvědomil jsem si, jak lidi ve firmě vést jinak a popsal jsem si svou roli v týmu. Lucka mě svými otázkami přiměla věci jasně popsat, a našel jsem synergii osobně-pracovního celku „značka ideál“.

  2. Strašně moc mě překvapilo, jak do hloubky a rozsahu zná Lucka problém nastartování businessu. Už po prvním sezení jsem uměl pojmenovat spoustů problémů, které jsem si neuvědomoval. Lucka má obrovskou energii, kterou umí nasměrovat vašim směrem a pomůže v definování cílů a směru ve vašem businessu. 

  3. Lucii jsem potkala vlastně náhodou a hned mne zaujala její energie. Využila jsem její služby pro motivaci pro další práci a hned při prvním rozhovoru jsem věděla, že ona mi pomůže. Přesně pochopila o co jde a hlavně hned dala efektivní rady, které mohu hned aplikovat v praxi. Vřele doporučuji.

 

Lektorovat bude certifikovaná koučka, Lucie Rybková, která se od 19 let podílela na řízení rodinné firmy a bývalému manželovi pomohla vybudovat prosperující firmu. Využijte téměř 20 let zkušeností a pojďte se naučit zasáhnout jakýkoliv cíl.

PŘIHLÁSIT:

  • se můžete za zaváděcí cenu 990 Kč 
  • u paní Svatoslavy Turenové, turenova@ewic.eu, 735 757 086  
  • nejdéle do 24. 5., kapacita: 17 míst, máme posledních pár míst

Sejdeme 6. 6. v 9:00h v pardubickém PPINKu na nám. Republiky ve 4. patře (v budově bývalé Agrobanky).

 

nebo tady