Lucie Rybková | Přirozený rozvoj osobnosti | Osobní kouč

WELLNESS VÍKEND SAMA SEBOU. S KURZEM RAW STRAVOVÁNÍ

Udělejte si čas sama na sebe a pojeďte společně s námi odpočívat na místo, kde dávají lišky dobrou noc. Odměňte se a dopřejte si kapku luxusu, kterou si po celoročním maratónu zasloužíte. Společně pozastavíme čas, nasajeme vánoční atmosféru a vyladíme mysl na vlny pohody. Relaxace ve spojení s živou stravou v nádherném prostředí wellness bude pro vás nezapomenutelným zážitkem.

 

Cena: 4 200 Kč 
Lokalita: Luxusní roubenka Brusírna, 543 44 Černý Důl 277, http://www.chalupyroubal.cz/
Datum: 7. – 9. 12. 2018 
Délka: 3 dny (2 noci)
Stravování: plná penze 
Počet míst:  12,  rezervováno: 8    volné: 2

objednat víkend
 

KDE:

Na kraji lesa u šumícího horského potůčku najdete tuto krásnou, moderní roubenku, která vám učaruje svými velkými okny, díky nimž budete v dokonalém spojení s okolní přírodou.  Jedinečný styl roubenky se stane vaší oázou klidu a poskytne vám nadstandardní zázemí a nerušenou relaxaci. Chalupa Brusírna v kombinaci s krásou Krkonoš nabízí nezapomenutelné zážitky v kterémkoliv ročním období.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování pro hosty je umístěno v horním patře chalupy, která disponuje 2 čtyřlůžkovými apartmány a 1 dvoulůžkovým pokojem. V podkroví najdete také koupelnu, wc a odpočinkový kout s výhledem na okolním krajinu, což má vždy své neopakovatelné kouzlo. Pokoje jsou v přírodním stylu, prostorné a nadčasově zařízené.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

Na jedinečný seminář od Lucky SAMA SEBOU. Objevíte své pravé já a spojíte se svou vnitřní moudrostí. Zjistíte, jak mít se víc ráda a jak si vybudovat  zdravé sebevědomí. Najdete způsob, jak dosáhnete všeho, po čem toužíte. S Jardou si užijete raw "vaření". Dozvíte co je živá strava a proč bychom ji měli zařadit do života. Jarda vám poví, jak správně kombinovat potraviny a kde je nakoupit. Naučíte se připravovat živá jídla a sestavit jídelníček sobě na míru. Tím udržíte vaše tělo zdravé a krásné bez hladu. Dostane tipy, jak být spokojená se sebou i svým životem. Během večerů budeme relaxovat u krbu, v místním sklípku nebo v sauně s možností venkovního koupání v sudu. 

STRAVOVÁNÍ:

Chalupa disponuje vlastní, plně vybavenou kuchyní s kávovarem a venkovním grilem, který je pro nás plně k dispozici. Ráno se můžete těšit na lahodné smoothie. Plnou penzi budeme tvořit společně, tím se nejvíce dozvíte a naučíte o živé stravě. Jako bonus si odvezete recepty na štědrovečerní večeři nebo raw cukroví.  

 

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:

Místní krajina vybízí k procházkám, k okolním výletům za krásami Krkonoš. Na své si tu určitě přijdou i cyklisti. Zajímavostí v blízké vzdálenosti je Stezka korunami stromů, která láká turisty na procházku oblaky po celý rok.

TIPY NA VÝLET:

Krkonošské muzeum, Sněžka, Zoo Dvůr Králové, Přehrada Les Království, Prachovské skály, unikátní zvonkohra v Dolním Dvoře nebo prohlídka antických soch v Hostinném.

CENA 4 200 KČ  ZAHRNUJE:

  • ubytování 3 dny (2 noci) včetně plné penze
  • seminář SAMA SEBOU. - vize 2019 a kurz líčení
  • seminář o raw food a víkendový kurz vaření
  • relaxační program a privátní wellness
  • TV, wi-fi a místní poplatky

 

objednat víkend
 

Pobyt začíná v pátek příjezdem po 15 hod a končí v neděli v 11 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu 6 osob. Rezervace do 4. 11. 2018. Kapacita roubenky je 12 míst. V případě dotazů jsem vám k dispozici na mailu: info@lucierybkova.cz nebo na telefonu: 774 038 108. 

Víkendem vás provedou Lucie Rybková, osobní rozvoj a Jaroslav Pochop, šéfkukař a lektor raw stravy v pražské škole vaření Laboratorio, certifikovaný specialista na hubnutí a detox.

Těsíme se na vás, Lucka a Jarda